The following teams are participating in our event.

Team Pool
NSU-Charpentier/Majed U15B Pool A
Dajavs 2012 U9B Pool A
KC Trojans Amorin 11 U11G Pool C
KC Trojans U11 Rodriguez U11B Pool A
Phoenix- Fairweather U13G Pool B
Phoenix 2011 Girls - Thomsen U11G Pool C
Phoenix Landaker U13G Pool A
KC Trojans U11 Bialowas U11B Pool C
U13 NSU FC (Majed) U13B Pool A
KC Trojans U9 U9B Pool B
Selects FC U17G Tier 1 (Pajo/Charpentier) U17G Pool A
U11 Selects FC (Pettigrew) U11G Pool A
Inter Alves U13G Pool A
Warriors (Speer 09) U13G Pool B
Storm FC U13G (Harbinson) U13G Pool C
NSU U11 - Alami U11B Pool A
Phoenix- Villarroel U11 girls U11G Pool A
Spruce Grove Saints (Robert) U13G Pool C
Selects FC (Ricketts) U15B Pool A
IMPACT U11T1 (Nicol) U11G Pool B
SW Sting U17G - Sanchez-Ratcliffe U17G Pool A
U9B Gajic U9B Pool A
Northside United FC (Da Silva) U17B Pool A
U9 NSU FC (Majed) U9B Pool C
Scottish U11girls T2 Schwabenbauer U11G Pool D
Melendez U17G Pool A
Inter 2010 X U11G Pool B
MW Selects FC U13 (Gallace/Goberdhan) U13G Pool A
Millwoods Selects FC (Lemoignan) U13G Pool C
2006 Warriors U15B Pool A
Scottish United SC McCarthy U11B Pool C
SW Sting 2010 Boys Malish U11B Pool A
NSU U13 (Hinds) U13B Pool B
Sting FC U9B Pool A
Warriors (Dominguez / Parmar | 2011/2012) U11G Pool C
Phoenix - Ballam U13G Pool B
Edmonton Scottish (2012) Westergaard U9B Pool A
KC Trojans Amorin 10 U11G Pool A
KC Trojans Amorin 09 U13B Pool B
MW Selects - Hannah U17B Pool A
Dajavs 2012 U9B Pool B
Spruce Grove Saints (Coates) U11B Pool A
U13 Alami (2009) U13B Pool A
Scottish United U11G Pool B
St. Albert Impact FC (Belliveau) U13G Pool A
St.Albert Impact 2010 Gold U11B Pool A
NSU U15B (Laturco) U15B Pool A
Impact - Malek U13B Pool A
Laurier Heights FC U13B Pool B
Scottish U9 Janicki U9B Pool C
2010B-Blue U11B Pool C
Impact Boys U17T2 U17B Pool A
Scottish U13GT2 Brimacombe U13G Pool B
Edmonton Scottish (2012) Hernandez/Morgan U9B Pool A
Warriors U11 Urquia U11G Pool B
TRSA (Gill) U11G Pool D
Robinson 1 U11G Pool C
Robinson 2 U11G Pool D
SW Sting U11 Girls (Kovacs) U11G Pool A
Chadi 2013 U9B Pool B
Belonog U11 2010 U11B Pool C
Selects FC U13B Pool B
Scottish Brazinha U13B Pool A
NSU U9B (Nice) U9B Pool C
Scottish U11 Boys (Peters) U11B Pool A
Juventus 2009 Boys Tier 1 (Tadros) U13B Pool A
NSU U11B (Muñoz) U11B Pool C
U17B Sting T2 U17B Pool A
EMSA Champions League Tournament

Locations

Bill Gilhespy 11
14920 - 142 Street
Bill Gilhespy 12
14920 - 142 Street
EMSA U11 West 3
10058 - 231 Street
EMSA U11 West 4
10058 - 231 Street
EMSA U17 West 5
10058 - 231 Street
EMSA U17 West 6
10058 - 231 Street
EMSA U9 West 1
10058 - 231 Street
EMSA U9 West 2
10058 - 231 Street